Clicky

راهی برای ساختن رویاها​​​​​​​

کسب و کار اینترنتی

درباره ما

ایران سرآمد فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و توانسته دستاورد های فوق العاده ای در نظام آموزشی کشور و ارائه پرو آنلاین شال و روسری برای اولین بار در دنیا به صنعت پوشاک ارائه دهد.
یکی از اهداف مجموعه ما اشتغال زایی برای جوانان خلاق و با استعداد کشور عزیزمان ایران است . در این راستا کمک می کنیم تا جوانان کسب وکار موفق خود را راه اندازی کنند وبتوانند بدون هیچ سرمایه گذاری وفقط با اختصاص 1 ساعت تا 10 ساعت در شبانه روز به درآمد قابل توجه برسند. ما خودمان در این مسیر به آنها کمک می کنیم وآنها را راهنمایی می کنیم ومحصول آماده را در اختیار آنها می گذاریم تا با خیال راحت درآمد زایی کنند.
تماس با ما
مجموعه مری کویین که بخشی از ایران سرآمد می باشد توانسته بعد از تلاش شبانه روزی تیم مختصصش این امکانات را در سطح جهانی برای فراهم کند.

تولید و ارائه  بیش از 250 طرح یونیک و ژورنالی

در اختیار قرار دادن بیش از 2500 محتوی 

در اختیار قرار دادن پرو آنلاین شال و روسری

ارسال رایگان تمامی محصولات 

واحد پشتیبانی مشتریان

چرا ایران سرآمد؟

راه اندازی بیزینس به نام و هویت خود شما که دیگه هیچ گونه دغدغه ذهنی از بابت اخراج شدن ندارین و میتونید با خیال راحت رویاهای خودتون رو بسازید.
ایجاد امنیت شغلی 100 درصدی​​​​​​​
امکانات فوق العاده
ارائه 250 طرح یونیک و ژورنالی
در اختیار قرار دادن 2500 محتوی فیلم و عکس​​​​​​​
در اختیار قرار دادن پرو مجازی
ارئه خدمات ارسال رایگان
پشتیبانی مشتریان CRM


قیمت های منصفانه
قیمت استثنایی محصولات این برند نسبت به کیفیت در تولید، طراحی متفاوت ،خاص و ژورنالی توانسته خود را در دل بازار این صنعت جای دهد.
عرضه بهترین تولیدات
کیفیت و خصوصیات پارچه های مورد استفاده بر گرفته از عوامل مهم از جمله تاب نخ ، تراکم پذیری پارچه ، چروک پذیری و برگشت پذیری از چروک و راحتی پارچه انتخاب شده اند .
کیفیت چاپ هم به بالاترین حالت ممکن توسط تیم تخصصی مری کوئین با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز این صنعت در حال اجرا می باشد

ماموریت ما

مجموعه ایران سرآمد جهت اشتغالزایی برای جوانان خلاق این مرز و بوم قدم برداشت و در این راستا با توجه به نیاز روزافزون کشور به محصول شال و روسری با هدف ایجاد برند شال و روسری پایه ریزی شده که بتواند زیر ساخت لازم را برای ایجاد یک کسب و کار برای هر ایرانی فراهم کند.
پروژه ها